Novinky

u pe3ny net

Zveřejnění 17/11/2019


Vážení zákazníci,

dne 21.11.2019 od 1:00 do 7:00 hodin ráno (předpokládaný časový úsek) proběhne na síti Pe3ny Net plánovaná technologická odstávka.
V tomto čase dojde u větší části pokrývaných oblastí k výpadku našich služeb. Jedná se o nezbytné opatření v rámci modernizace sítě.

Aktuální informace k průběhu odstávky můžete sledovat na www.pe3ny.net nebo na www.facebook.com/pe3ny/ .

Vaše služby se po skončení automaticky obnoví. Pokud by Vaše připojení nebylo funkční, nejdříve prosím restartujte koncové zařízení (wi-fi router/modem) odpojením z napájení alespoň na 15 vteřin.
V případě, že bude problém i po restartu přetrvávat, kontaktujte naši technickou podporu na info@pe3ny.net nebo telefonicky na 222 741 222.

Za způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.

Děkujeme za pochopení.
Vaše Pe3ny NetZveřejnění 5/11/2019


Jak si poradit s přechodem na DVB-T2?

Jednoduchým řešením je internetová televize.
S IPTV sledovanitv.cz se Vás změny ve způsobu vysílání nedotknou, vyzkoušejte na 6 měsíců zdarma!Vaší výhodou je stávající kvalitní a stabilní internetové připojení, na kterém Vám služba sledovanitv.cz přináší plnohodnotné televizní vysílání do Vaší Smart TV navíc s bonusy moderních funkcí (zpětné přehrávání, pozastavení i nahrávání pořadů).

Připravili jsme pro Vás výjimečný STARTovací balíček na 6 měsíců zdarma, který si rozbalíte ve třech jednoduchých krocích (pozor, aktivace je možná pouze z
internetové sítě Pe3ny Net).

1) Klikněte na tento odkaz: https://sledovanitv.cz/voucher
2) Budete vyzváni k registraci/přihlášení ke službě (postupujte dle uvedených pokynů)
3) Vložte vygenerovaný kód z sms zprávy do pole pro voucher a klikněte na “aktivovat”


Aktivujte si 75 programů včetně smart funkcí do 31.12.2019, jednoduše tak nahradíte klasický anténní příjem ve Vaší domácnosti. Služba sledovanitv.cz po registraci funguje okamžitě ve všech běžných webových prohlížečích, na chytrých mobilních zařízeních a v rámci EU i dalších zemí s Vámi může cestovat.

Není Vaše televize dostatečně chytrá? Připojte k ní Android TV box. Objednání na info@pe3ny.net .


Balíček START obsahuje aktuálně tyto programy. Po skončení bezplatného šestiměsíčního období si službu znovu aktivujete na https://sledovanitv.cz/service .
Již nyní zde můžete ze širší programové nabídky objednávat další balíčky například sportovní, dětské, dokumentární nebo prémiové HBO.