Novinky

u pe3ny net

Zveřejnění 1/3/2022

 

 

AKČNÍ NABÍDKA OD 1.3.2022 - TARIFY xOPTI (CETIN) 

 

 

 


Zveřejnění 1/1/2022

 

 

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ POSKYTOVATELE SLUŽEB DIAL TELECOM

 

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ POSKYTOVATELE SLUŽEB PE3NY NET

 

 


 

 

 

 

 

 

Zveřejnění 3/12/2020

 

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ S KABELOVÝMI BANDITY
O TRIČKA, BUNDY, INTERNET A MAXIMÁLNÍ IPTV BALÍČEKS koncem vskutku velmi zajímavého roku 2020 je tu pro Vás další vánočně vypečená soutěž, jejíž výsledky oznámíme až v roce 2021*, jelikož odpověď zatím neznáme ani my. A protože naši veškerou možnou energii věnujeme tomu, abyste Vy mohli mít báječný internet (a taky jsme hrozně líní vymýšlet něco jiného, co by se nedalo vygúglit ;) ), jen jsme letos otázku trochu oprášili (a co teprve ceny pro vítěze!).

Naše nevygúglitelná soutěžní otázka zní: KOLIK DAT V TERABAJTECH (TB) ,,PROTEČE” NAŠÍ SÍTÍ V MĚSÍCI PROSINCI 2020? (pro ájtý rejpaly - kolik dat z hlavního hraničního routeru, UP/DOWN)


Cenu za 1. místo vyhrává, kdo bude nejblíže skutečné hodnotě ( +/- výsledná hodnota), a podle stejného klíče se umístí i další výherci (celkem 20).

Malá nápověda - bude to čtyřmístné číslo

O jaké ceny budete soutěžit?

1. místo: softshellová bunda Alpine Pro + tričko Pe3ny Net + MAXIMÁLNÍ IPTV balíček a internet na 6 měsíců zdarma

2. místo: softshellová bunda Alpine Pro + tričko Pe3ny Net + MAXIMÁLNÍ IPTV balíček na 3 měsíce zdarma a internet na 4 měsíce zdarma

3. místo: softshellová bunda Alpine Pro + tričko Pe3ny Net + MAXIMÁLNÍ IPTV balíček na 3 měsíce zdarma a internet na 2 měsíce zdarma

4. místo: tričko Pe3ny Net + MAXIMÁLNÍ IPTV balíček na 1 měsíc zdarma a internet na 2 měsíce zdarma

5. místo: tričko Pe3ny Net + MAXIMÁLNÍ IPTV balíček a internet na 1 měsíc zdarma

6-10. místo: tričko Pe3ny Net + internet na 1 měsíc zdarma

11-20. místo: tričko Pe3ny Net

Odpovědi pište na náš
FACEBOOK k originálnímu příspěvku nebo emailem na soutez@pe3ny.net spolu s Vaším jménem (my ji uveřejníme na našem Facebooku za Vás). Soutěž končí 31.12.2020 o půlnoci, a jakmile i my budeme znát odpověď, zveřejníme ji a do týdne vyhlásíme výsledky na facebookovém příspěvku soutěže. Dále budeme výherce kontaktovat přes soukromou zprávu či emailem.

Výherní ceny budou následně k vyzvednutí v naší kanceláři na adrese Křenova 438/11, Praha 6, 2.p. S těmi nevyzvednutými naložíme, jak se nám bude chtít (hmotné ceny Vám kdyžtak hodíme z okna ;) a na digitální kliknem). 

Výherní ceny internetu či IPTV baličku zdarma se vztahují na aktivní přípojky Pe3ny Net, s.r.o. MAXIMÁLNÍ IPTV balíček je součástí služby www.sledovanitv.cz . Pokud (ještě) nejste naším klientem, rádi Vás nově připojíme. Cena je případně převoditelná na jiného uživatele, jinak propadá (a jako útěchu dáme tričko navíc).
 

Zveřejnění 17/11/2019

 

Vážení zákazníci,

dne 21.11.2019 od 1:00 do 7:00 hodin ráno (předpokládaný časový úsek) proběhne na síti Pe3ny Net plánovaná technologická odstávka.
V tomto čase dojde u větší části pokrývaných oblastí k výpadku našich služeb. Jedná se o nezbytné opatření v rámci modernizace sítě.

Aktuální informace k průběhu odstávky můžete sledovat na www.pe3ny.net nebo na www.facebook.com/pe3ny/ .

Vaše služby se po skončení automaticky obnoví. Pokud by Vaše připojení nebylo funkční, nejdříve prosím restartujte koncové zařízení (wi-fi router/modem) odpojením z napájení alespoň na 15 vteřin.
V případě, že bude problém i po restartu přetrvávat, kontaktujte naši technickou podporu na info@pe3ny.net nebo telefonicky na 222 741 222.

Za způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.

Děkujeme za pochopení.
Vaše Pe3ny Net

 

Zveřejnění 5/11/2019


Jak si poradit s přechodem na DVB-T2?
Jednoduchým řešením je internetová televize.
S IPTV sledovanitv.cz se Vás změny ve způsobu vysílání nedotknou, vyzkoušejte na 6 měsíců zdarma!

 


Vaší výhodou je stávající kvalitní a stabilní internetové připojení, na kterém Vám služba sledovanitv.cz přináší plnohodnotné televizní vysílání do Vaší Smart TV navíc s bonusy moderních funkcí (zpětné přehrávání, pozastavení i nahrávání pořadů).

Připravili jsme pro Vás výjimečný STARTovací balíček na 6 měsíců zdarma, který si rozbalíte ve třech jednoduchých krocích (pozor, aktivace je možná pouze z
internetové sítě Pe3ny Net).

1) Klikněte na tento odkaz: https://sledovanitv.cz/voucher
2) Budete vyzváni k registraci/přihlášení ke službě (postupujte dle uvedených pokynů)
3) Vložte vygenerovaný kód z sms zprávy do pole pro voucher a klikněte na “aktivovat”


Aktivujte si 75 programů včetně smart funkcí do 31.12.2019, jednoduše tak nahradíte klasický anténní příjem ve Vaší domácnosti. Služba sledovanitv.cz po registraci funguje okamžitě ve všech běžných webových prohlížečích, na chytrých mobilních zařízeních a v rámci EU i dalších zemí s Vámi může cestovat.

Není Vaše televize dostatečně chytrá? Připojte k ní Android TV box. Objednání na info@pe3ny.net .


Balíček START obsahuje aktuálně tyto programy. Po skončení bezplatného šestiměsíčního období si službu znovu aktivujete na https://sledovanitv.cz/service .
Již nyní zde můžete ze širší programové nabídky objednávat další balíčky například sportovní, dětské, dokumentární nebo prémiové HBO.

Vážení klienti, omlouváme se za krátké výpadky internetu v posledních dnech. Na odstranění problému pracujeme s maximálním úsilím. V případě výpadku prosím neresetujte Váš Wi-Fi router do továrního nastavení. Případné další výpadky by neměly překročit 10 minut a internetové připojení se následně automaticky obnoví. Děkujeme za pochopení.---------------------------------Dear Customers, we apologize for short internet outages which have occured in the past days. We do work intensively to solve the chief technical problem. Should any outage appear on your connection, please do not reset your Wi-Fi router. Possible further outages should not exceed 10 minutes and your internet connection will then be restored automatically. Thank you for your understanding.