PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY SLA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Internetové připojení pomocí optických vláken i profesionálních bezdrátových spojů v Praze a okolí

CHCI KONZULTACI

Potřebuješ poradit s výběrem našich služeb nebo se chceš dozvědět více o našich akčních nabídkách?
Vyplň krátký formulář a my se ti ozveme co nejdříve zpět.

FÉROVĚ
A BEZ SMLUVNÍCH
ZÁVAZKŮ

Smlouva s námi je bez závazků, na dobu neurčitou a s výpovědní lhůtou maximálně 30 dní. Nestačí Vám už původní tarif? Službu lze vždy s ohledem na ucelené fakturační období bezplatně změnit.

PARAMETRY
SLA 99,5%

SLA (Service-level agreement) označuje garantovanou dostupnost služby ve smlouvě sjednané mezi poskytovatelem a jejím uživatelem. Procentuální hodnota udává, že služba bude ve smluvní kvalitě dostupná 99,5% času. Naše SLA tarify jsou na míru, se vzdáleným monitoringem 365/24/7 a reakční dobou 2 hodiny v pracovní době 8-21 a 4 hodiny mimo tento čas. U tarifů pro firmy bez SLA poskytujeme nadstandardní reakční dobu pro servisní zásah nejvýše 24 hodin (standardně je 72 hodin).

INSTALACE TECHNIKEM
ZDARMA

Na instalaci Vás nenecháme samotné a s námi je zdarma. Služby Vám v předem domluveném termínu odborně nastaví a zprovozní zkušený IT technik. U tarifů na bezdrátové technologii je instalace zdarma při trvání smlouvy minimálně 12 měsíců.

SYMETRICKÁ
RYCHLOST

Symetrická rychlost připojení je známkou moderních technologií. Na rozdíl od jiných operátorů rychlost stahování a odesílání dat je stejná a bez datových limitů.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
NA SÍTI

K profesionálnímu připojení Vám na míru poskytneme bloky routovaných IP adres (IPv4), zřídíme datové okruhy, nebo si u nás můžete pronajmout optická vlákna. Poradíme Vám se záložním připojením i s řešením firemní sítě. V nabídce doplňkových služeb máme také Serverhousing od spolupracující společnosti Greendata s.r.o.

VEŘEJNÁ
IP ADRESA

Ke každému SLA tarifu máte možnost získat jednu veřejnou IP adresu zdarma (NAT 1:1). Umožní Vám vzdálený přístup k Vašim zařízením (PC, notebook, aj.), nebo využívat služby, které veřejnou IP adresu vyžadují.

NĚCO PRO
AJŤÁKY

V současné době provozujeme vlastní páteřní optickou síť v Praze a okolí, která je napojena na telekomunikační centra CE Colo a DC6. Dále využíváme přístupu na páteřní infrastrukturu mateřské společnosti Dial Telecom, a.s. prakticky na celém území Hlavního města Praha. Naše síť disponuje řádově stovkami kilometrů optických vláken dosahujících rychlostí v desítkách Gb/s. Připojení k internetu je zajištěno dvěma tranzitními operátory Dial Telecom, a.s. a Greendata, s.r.o. Na naší síti používáme aktivní prvky předních světových výrobců Cisco, Juniper, Huawei, Ubiquity, Mikrotik i dalších.

LEVNÉ HOVORY
A TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY

Pokud hledáte řešení pro zřízení pevných linek, nabídneme Vám telefonii VoIP za výhodné ceny. Také pro Vás vytvoříme virtuální ústřednu se spoustou flexibilních možností, případně navrhneme a zrealizujeme kompletní call centrum.