Oznámení o změně poskytovatele služeb Pe3ny Net

Vážená paní, vážený pane,

dovolte, abychom Vám oznámili, že z důvodu odštěpení částí podniku Pe3ny Net s.r.o. převzala veškeré činnosti spojené s poskytováním služeb elektronických komunikací pro firemní zákazníky od 1.1.2022 naše mateřská společnost Quantcom, a.s. (dříve Dial Telecom, a.s.), IČO: 28175492. Současně převzala i všechna práva a povinnosti vyplývající z uzavřených smluv.

Nastavení a parametry poskytovaných služeb se pro Vás nemění - rychlost připojení k internetu i cena tarifu zůstávají stejné.

Nově jsou Vám v případě jakýchkoliv dotazů a požadavků k dispozici zákaznická linka 226 204 400 a e-mail noc@quantcom.cz společnosti Quantcom, a.s. Na zákaznickou podporu se můžete obracet nepřetržitě (24/7/365) ve všedních dnech i o víkendech a svátcích. Písemnou korespondenci zasílejte od ledna 2022 na adresu sídla společnosti Quantcom, a.s. - Centrála Praha, Corso Karlín, Křižíkova 36a/237, 186 00 Praha 8.

Vyúčtování za služby Quantcom Vám bude zasíláno elektronicky vždy začátkem následujícího kalendářního měsíce. Dochází tedy ke změně termínu vystavení faktury za služby a první vyúčtování od Quantcom, a.s. obdržíte až na začátku února 2022 (nikoliv 15. den v příslušném měsíci jak tomu bylo doposud).

V následujících dnech obdržíte návazné informace od společnosti Quantcom, a.s. Prosím věnujte této komunikaci zvýšenou pozornost.

Věříme, že tato změna přispěje především ke spokojenosti Vás, zákazníků. Velice si vážíme, v řadě případů, skutečně mnohaleté spolupráce, ale jsme si jisti, že naše mateřská společnost pro Vás bude spolehlivým a profesionálním poskytovatelem. Děkujeme Vám, že jste byli s Pe3ny Net.
 
Vaše Pe3ny Net

Martin Kříha
jednatel společnosti