Oznámení o změně poskytovatele služeb Pe3ny Net

Vážená paní, vážený pane,

dovolte, abychom Vám oznámili, že z důvodu odštěpení částí podniku Pe3ny Net s.r.o. převzala veškeré činnosti spojené s poskytováním služeb elektronických komunikací pro firemní zákazníky od 1.1.2022 naše mateřská společnost Quantcom, a.s. (dříve Dial Telecom, a.s.), IČO: 28175492. Současně převzala i všechna práva a povinnosti vyplývající z uzavřených smluv.

Nastavení a parametry poskytovaných služeb se pro Vás nemění - rychlost připojení k internetu i cena tarifu zůstávají stejné.

Nově jsou Vám v případě jakýchkoliv dotazů a požadavků k dispozici zákaznická linka 226 204 400 a e-mail noc@quantcom.cz společnosti Quantcom, a.s. Na zákaznickou podporu se můžete obracet nepřetržitě (24/7/365) ve všedních dnech i o víkendech a svátcích. Písemnou korespondenci zasílejte od ledna 2022 na adresu sídla společnosti Quantcom, a.s. - Centrála Praha, Corso Karlín, Křižíkova 36a/237, 186 00 Praha 8.

Vyúčtování za služby Quantcom Vám bude zasíláno elektronicky vždy začátkem následujícího kalendářního měsíce. Dochází tedy ke změně termínu vystavení faktury za služby a první vyúčtování od Quantcom, a.s. obdržíte až na začátku února 2022 (nikoliv 15. den v příslušném měsíci jak tomu bylo doposud).

V následujících dnech obdržíte návazné informace od společnosti Quantcom, a.s. Prosím věnujte této komunikaci zvýšenou pozornost.

Věříme, že tato změna přispěje především ke spokojenosti Vás, zákazníků. Velice si vážíme, v řadě případů, skutečně mnohaleté spolupráce, ale jsme si jisti, že naše mateřská společnost pro Vás bude spolehlivým a profesionálním poskytovatelem. Děkujeme Vám, že jste byli s Pe3ny Net.
 
Vaše Pe3ny Net

Martin Kříha
jednatel společnosti
 

 

Vážení klienti, omlouváme se za krátké výpadky internetu v posledních dnech. Na odstranění problému pracujeme s maximálním úsilím. V případě výpadku prosím neresetujte Váš Wi-Fi router do továrního nastavení. Případné další výpadky by neměly překročit 10 minut a internetové připojení se následně automaticky obnoví. Děkujeme za pochopení.---------------------------------Dear Customers, we apologize for short internet outages which have occured in the past days. We do work intensively to solve the chief technical problem. Should any outage appear on your connection, please do not reset your Wi-Fi router. Possible further outages should not exceed 10 minutes and your internet connection will then be restored automatically. Thank you for your understanding.