CHCI PŘIPOJIT DŮM CO UŽ STOJÍ

,, INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ PE3NY NET PRO BYTOVÉ DOMY “

Společnost Pe3ny Net s.r.o. v současné době provozuje vlastní páteřní optickou síť, která spojuje Prahu 5, Prahu 6 s okres Praha – Západ s významnými telekomunikačními centry v Praze: Sitel telehouse, TTC telehouse a peeringový bod NIX.CZ. Spolu s přístupem na páteřní infrastrukturu mateřské společnosti Dial Telecom a.s. máme možnost připojovat nové i stávající objekty na celém území Prahy a okolí.

Síť Pe3ny využívá technologie CWDM s 10Gbit kanály, má kruhovou topologii, více než 40km vlastních optických tras a dvě nezávislá 10 gigabitová připojení na tranzitní operátory – Dial Telecom a.s. a Greendata s.r.o.

Pe3ny Net s.r.o. provozují vlastní autonomní systém (AS) a jsou lokálním internetovým registrátorem (LIR) uznaným sdružením RIPE (www.ripe.net) Jsme členy sdružení českých operátorů NIX.CZ. Můžeme tak přidělovat potřebné bloky veřejných IP adres.

Naším cílem je poskytovat komplexní služby v nejvyšší možné kvalitě. Investujeme nemalé prostředky do výstavby optických sítí a nejmodernějších technologií, které nám umožnují realizovat i ty nejnáročnější projekty.

V současné době poskytujeme datové služby více jak 10 000 domácností a 2000 firemním zákazníkům a jako jediný internetový poskytovatel v ČR poskytujeme služby bez smluvních závazků

„ PŘIPOJENÍ DOMU NA OPTICKOU SÍŤ FIRMY PE3NY NET S.R.O. “

Námi nabízená technologie je připravena pro potřeby vývoje přenosu dat i v příštích desetiletích.
Jde o technologii, kterou již nikdy nebudete muset měnit.

Co získáte připojením domu na optickou síť?

Nulové náklady ze strany vlastníka nemovitosti:
připojení domu je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje.

Nulové náklady na připojení koncových uživatelů:
instalace i aktivace je zdarma s bohatou nabídkou výhodných tarifů a služeb.

Datové připojení pro dům zdarma, snižte si náklady na chod domu:
připojte si kancelář SVJ, kamerový systém, dálkové odečty energií či jiné služby.

Smlouvy pro koncové zákazníky jsou bez závazků:
stěhujete se, prodáváte byt, již žádné problémy při ukončování či převodu služeb. Služby se u nás bezplatně mohou ukončovat či měnit dle potřeby.

Přístup k vysokorychlostnímu internetu do rychlosti 1/1 Gb/s:
technologicky na špičce, obdobné připojení je dostupné pouze v 0,23% domácnostech v České republice. Oproti jiným poskytovatelům nabízíme symetrické připojení, tzn., že rychlost odesílání a přijímáni dat je stejná, např. 30/30 Mb/s 100/100 Mb/s 800/800 Mb/s apod.

Přístup ke kabelovým televizím nové generace IPTV:
v současné době nabízíme dvě kabelové televize, jednu zcela zdarma. Obě mají interaktivní funkce jako je posun v čase, nahrávání, posun v pořadu či video-půjčovnu.

Konkurenční prostředí, které pro vás snižuje ceny:
nenechte se dále obírat nadnárodními telekomunikačními operátory, řekněte, že přecházíte k nám a uvidíte, jak velkou slevu vám mohli již dávno nabídnout.

Tarif pro seniory za 200 Kč:
či možnost bezplatného přerušení služby až na 3 měsíce, vycházíme vstříc našim seniorům, kteří mají rádi moderní technologie.

Navýšení hodnoty nemovitosti:
v dnešní době dům bez moderního datového připojení je jak dům bez teplé vody. Při dnešní propojenosti každodenního života s internetem většina lidí při nákupu či pronájmu nemovitosti klade velký důraz na dostupnost a kvalitu připojení.

„ PŘIPOJENÍ DOMU JE JEDNODUCHÉ “

Veškerou výstavbu v domě s vámi naplánujeme, výstavbu provedeme na profesionální úrovni.

CO OBNÁŠÍ PŘIPOJENÍ DOMU NA OPTICKOU SÍŤ PE3NY NET?

Bude dům nést náklady na připojení?
Ne, veškeré náklady na páteřní optickou i vnitřní síť jsou zcela na naší straně. Dům nenese žádné přímé či nepřímé náklady na výstavbu či provoz.

Je možné připojit dům na páteřní optickou síť a vnitřní síť odložit na později?
Ano, hlavní je mít v domě páteřní optické vlákno, vnitřní síť je možné dodělat později, třeba při plánované rekonstrukci apod.

Je možné připojit dům na páteřní optické vlákno později?
Ne, po ukončení výstavby zemního vedení jsou povrchy komunikací uvedeny do původního stavu a nové otevření je možné většinou až po 10 letech.

Je instalace podmíněna odběrem služeb ?
Ne, věříme, že si naše služby samy najdou spokojené zákazníky, a instalace sítě nezavazuje k odběru koncových služeb.

Jak dlouho trvá instalace vnitřní sítě, jak velký je rozsah prací?
Dle velikosti domu 3-5 dní, ve většině případů nejsou potřeba velké stavební úpravy. Vždy se při výstavbě snažíme o co nejmenší zásah do společných prostor.

Jak je vedena vnitřní síť?
Technické řešení se liší v jednotlivých domech a záleží na dohodě se zástupci, vždy se snažíme jít cestou co nejmenšího zásahu do interiéru domu. Po obhlídce na místě společně navrhneme řešení, které vám i nám bude vyhovovat.

Kdo platí náklady na provoz vnitřní sítě?
Veškeré náklady na provoz a údržbu sítě platí Pe3y Net s.r.o. , spotřeba el. energie je proplácena na základě skutečné spotřeby zařízení (cca 500Kč ročně), součástí každé instalace je měřidlo spotřeby s certifikací pro kontrolu. Modernizace či přeložení/úprava kabeláže např. z důvodu pozdější rekonstrukce v domě je také hrazena naší firmou.

Kolik lidí současně se může připojit a využívat služby?
Vnitřní sítě projektujeme tak, aby každá bytová jednotka měla možnost se kdykoliv bezproblémově připojit. Optické vlákno, kterým je dům připojen do sítě, má v podstatě neomezenou kapacitu, a proto u nás nepoužíváme agregaci. V naší nabídce nenajdete obrat „ RYCHLOST AŽ XY MB/S“, na optice je rychlost vždy taková, jakou si platíte.

Je potřeba nákup speciálního zařízení jako je modem či router pro koncové uživatele?
Ne, do bytu je přiveden síťový kabel, kterým je možné přímo připojit počítač, pro připojení více zařízení či pokrytí bytu Wi-Fi signálem je možné použít jakýkoli domácí router.

Máte další dotazy?
Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vše vysvětlíme.

„ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY NA SÍTI “

S připojením domu získáte kromě internetu i dvě kabelové televize a pevné telefonní linky bez paušálu.

SLEDOVÁNÍ.TV / TV.PE3NY.NET – ZDARMA KE KAŽDÉMU PŘIPOJENÍ
Služba sledovani.tv přináší televizi přímo do Vašeho počítače. Při jejím využívání získáte do domácnosti další příjem televizních programů. Nezáleží zda-li použijete PC, tablet, či telefon, vždy Vám budou dostupné klasické funkce IPTV jako je timeshift, nahrávání i TV průvodce, s přehlednou možností vyvolání libovolného pořadu posledních 30h. Při nákupu multimediálního android centra může tato služba plně nahradit klasickou televizi u Vás doma, služebu zřizujeme spolu s připojením zcela bezplatně.

INTELIGENTNÍ TELEVIZE KUKI HD
INTERAKTIVNÍ TELEVIZE NOVÉ GENERAC - 130+ TV STANIC, TIME SHIFT - ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ, VIDEOPŮJČOVNA

I pokud jde o naši kabelovou televizi KUKI http://kuki.pe3ny.net/ , nabízíme ty nejmodernější technologie, abyste byli stále o krok napřed! Díky naší pestré nabídce si vyberete přesně ty programy, které máte rádi a které Vás zajímají. Nabízíme opravdu široké spektrum televizních stanic všech druhů a navíc za skvělé ceny. To, že jsou naše balíčky tak populární, není jen díky TV programům. Jde hlavně o to, že nabízíme tzv. interaktivní televizi. To znamená, že má v sobě mnoho užitečných funkcí, jako například nahrávání pořadů, odložení startu sledovaného pořadu, časový posun či online půjčovnu filmů. Pokud jde o ovládání televize, nemusíte se obávat nějakých složitostí, vše je velmi intuitivní.

LEVNÝ TELEFON VOIP
ZDARMA ZŘÍZENÍ TELEFONNÍ LINKY - NULOVÝ MĚSÍČNÍ PAUŠÁL - ZDARMA VOLÁNÍ V SÍTI PE3NY.NET

S naším internetovým telefonem (VoIP) můžete volat velmi výhodně do pevných (0,60 Kč/min) i mobilních (1,90 Kč/min) sítí. Navíc se s námi nevážete na žádným paušálem tj. pevně danou měsíční částkou, ale voláte vždy tak, jak zrovna potřebujete. Velkou výhodou je rovněž neomezené volání zdarma v rámci naší sítě Pe3ny Net. Je nám jasné, že chcete mít nad svým účtem neustále kontrolu. Proto jsme pro Vás připravili ve Vašem online účtu detailní výpis všech Vašich hovorů a další užitečné informace, které jsou Vám neustále k dispozici. Podobně jako u internetových služeb zřizujeme i telefon spolu s připojením zcela bezplatně.

FREE WI-FI HOTSPOT
Přístup bez omezení na naše Wi-Fi hotspoty, v případě zájmu je možnost vytvoření těchto hotspotů i poblíž vašich projektu. Vhodné umístění zejména v okolí oddychových zón jako prodloužení domácího připojení.

DOHLED SÍTĚ, PÉČE O ZÁKAZNÍKY
Dohled a správa sítě jsou zajišťovány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Instalace služeb probíhá vždy po dohodě se zákazníkem v čase, který vyhovuje jemu. Zařízení, která používáme v naší síti, jsou prověřená a certifikovaná pro používání v ČR.

V SOUČASNÉ DOBĚ SPOLUPRACUJEME S VÍCE JAK 800 SVJ/BD/VLASTNÍKY V PRAZE

Vybrané bytové projekty:
OPTICKÁ SÍŤ PETŘINY – 4500 DOMÁCNOSTÍ
OPTICKÁ SÍŤ ČERVENÝ VRCH – 4300 DOMÁCNOSTÍ
OPTICKÁ SÍŤ DĚDINA – 2100 DOMÁCNOSTÍ
OPTICKÁ SÍŤ BŘEVNOV – 1500 DOMÁCNOSTÍ

REZIDENČNÍ KOMPLEX ZLÍČÍNSKÝ DVŮR – 1500 DOMÁCNOSTÍ
BYTOVÝ KOMPLEX TROJSKÝ VRCH – 800 DOMACNOSTÍ
HARFA PARK ETAPA I-III – 1600 DOMACNOSTÍ
VILA DOMY VELESLAVÍN
TRIANGEL BYTOVÉ DOMY

REFERENCE

Firemní zákazníci:
METROSTAV A.S.
NH CAR S.R.O.
ÚSTAV LETECKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ
AUTOSALON KLOKOČKA A.S.
HOCHTIEF CZ A.S.
NAVFLIGHT SERVICES, S.R.O.

Instituce:
MÚ PRAHA 6 – PŘIPOJENÍ POBOČEK
ZŠ ČERVENÝ VRCH
ZŠ NA DLOUHÉM LÁNU
ZŠ PETŘINY SEVER
GYMNÁZIUM NAD ÁLEJÍ
ZŠ DĚDINA

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat,
Marek Toman - toman@pe3ny.net

+420 733 576 151