PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY SLA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Internetové připojení pomocí optických vláken i profesionálních bezdrátových spojů v Praze a okolí

CHCI KONZULTACI

Potřebuješ poradit s výběrem našich služeb nebo se chceš dozvědět více o našich akčních nabídkách?
Vyplň krátký formulář a my se ti ozveme co nejdříve zpět.

FÉROVĚ
A BEZ SMLUVNÍCH
ZÁVAZKŮ

Smlouva s námi je bez závazků, na dobu neurčitou a s výpovědní lhůtou maximálně 30 dní. Nestačí Vám už původní tarif? Službu lze vždy s ohledem na ucelené fakturační období bezplatně změnit.

PARAMETRY
SLA 99,5%

SLA (Service-level agreement) označuje garantovanou dostupnost služby ve smlouvě sjednané mezi poskytovatelem a jejím uživatelem. Procentuální hodnota udává, že služba bude ve smluvní kvalitě dostupná 99,5% času. Naše SLA tarify jsou na míru, se vzdáleným monitoringem 24/7 a reakční dobou 2 hodiny v pracovní době 8-21 a 4 hodiny mimo tento čas.

INSTALACE TECHNIKEM
ZDARMA

Na instalaci Vás nenecháme samotné. Služby u Vás doma v předem domluveném termínu odborně nastaví a zprovozní zkušený IT technik. Instalace je u tarifů Wi-fi Broadband zdarma při trvání smlouvy minimálně 12 měsíců.

SNADNÁ ZMĚNA
OPERÁTORA

S námi změníte operátora jednoduše a bez dalších nákladů! Poskytneme Vám internetové připojení až na 3 měsíce zdarma na bezproblémové vypořádání Vaší současné smlouvy. Nevztahuje se na ceny pronájmů bezdrátových spojů.

SYMETRICKÁ
RYCHLOST

Symetrická rychlost připojení je známkou moderních technologií. Na rozdíl od jiných operátorů rychlost stahování a odesílání dat je stejná a bez datových limitů.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
NA SÍTI

K profesionálnímu připojení Vám na míru poskytneme bloky routovaných IP adres (IPv4), zřídíme datové okruhy, nebo si u nás můžete pronajmout optická vlákna. Poradíme Vám se záložním připojením i s řešením firemní sítě. V nabídce doplňkových služeb máme také Serverhousing od spolupracující společnosti Greendata s.r.o.

VEŘEJNÁ
IP ADRESA

Ke každému SLA tarifu máte možnost získat jednu veřejnou IP adresu zdarma (NAT 1:1). Umožní Vám vzdálený přístup k Vašim zařízením (PC, notebook, aj.), nebo využívat služby, které veřejnou IP adresu vyžadují.

LEVNÉ HOVORY
A TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY

Pokud hledáte řešení pro zřízení pevných linek, nabídneme Vám telefonii VoIP za výhodné ceny. Také pro Vás vytvoříme virtuální ústřednu se spoustou flexibilních možností, případně navrhneme a zrealizujeme kompletní call centrum.

NĚCO PRO
AJŤÁKY

V současné době provozujeme vlastní páteřní optickou síť v Praze a okolí, která je napojena na telekomunikační centra CE Colo a DC6. Dále využíváme přístupu na páteřní infrastrukturu mateřské společnosti Dial Telecom, a.s. prakticky na celém území Hlavního města Praha. Naše síť disponuje řádově stovkami kilometrů optických vláken dosahujících rychlostí v desítkách Gb/s. Připojení k internetu je zajištěno dvěma tranzitními operátory Dial Telecom, a.s. a Greendata, s.r.o. Na naší síti používáme aktivní prvky předních světových výrobců Cisco, Juniper, Huawei, Ubiquity, Mikrotik i dalších.