INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ SLA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

v Praze a okolí pomocí optických vláken i profesionálních bezdrátových spojů

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Potřebuješ poradit s výběrem našich služeb nebo máš nějaké dotazy k našim zvýhodněným nabídkám?
Neváhej a zavolej nám, nebo si objednej nezávaznou konzultaci.

PARAMETRY
SLA 99,5%

Garantovaná dostupnost služby SLA ( Service-level agreement) je termín, který označuje smlouvu sjednanou mezi poskytovatelem služby a jejím uživatelem. Například 99,5% SLA zaručuje, že služba bude ve smluvní kvalitě dostupná 99,5% času. Reakční doba v případě poruchy je u SLA tarifu 4h v pracovní době a 6h mimo pracovní dobu.

DOPLŇKOVÉ
SLUŽBY NA SÍTI

Možnost přiřazení bloků routovaných IP adres (IPV4), zřízení datových okruhů, či konzultace při řešení firemních sítí. Dále také zajištění serverhousingu u společnosti Greenhousing ( http://www.greenhousing.cz/cs/)

NĚCO PRO
AJŤÁKY

V současné době provozujemE vlastní páteřní optickou síť, která spojuje Prahu 5,6,7,8 s telekomunikačními centry v Praze: Sitel telehouse, TTC telehouse a peeringový bod NIX.CZ. Spolu s přístupem na páteřní infrastrukturu mateřské společnosti Dial Telecom, a.s. na celém území Prahy. Síť využívá technologie CWDM s 10 Gbit kanály, více než 60km vlastních optických tras a dvou nezávislých 20 Gbit připojení na tranzitní operátory Dial Telecom, a.s. a Greendata, s.r.o. Veškeré sítové prvky jsou od společnosti Cisco.

LEVNÉ VOLÁNÍ
TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY

VoIP telefonie nabízí možnost ekonomického řešení pevných linek za výhodné ceny. Zřídíme Vám virtuální ústředny se spoustou flexibilních možností, případně navrhneme i zrealizujeme kompletní řešení call center pro velké společnosti.

SYMETRICKÁ
RYCHLOST

Symetrická rychlost připojení je známkou moderních technologií, na rozdíl od jiných operátorů rychlost odesílání a stahování dat je stejná a vždy bez datových limitů.

BEZ SMLUVNÍCH
ZÁVAZKŮ

S námi se na žádné období smluvně nezavazujete, pouze výpovědní lhůta pro ukončení služeb je maximálně 30 kalendářních dnů. S námi můžete produkty libovolně a bez sankcí měnit.

INSTALACE TECHNIKEM
ZDARMA

Ani na samotnou instalaci vás nenecháme samotné. Profesionální připojení začíná odbornou instalací a nastavením všech služeb.

SNADNÝ PŘECHOD
OD KONKURENCE

Pro bezproblémový přechod od Vašeho stávajícího operátora můžete využívat výhod naší nabídky již nyní! Pro ukončení Vaší současné smlouvy od nás získáte internet zdarma až na 6 měsíců. Nevztahuje se na pronájmy spojů.

veřejná
ip adresa

K SLA tarifu automaticky získáváte veřejnou IP adresu zdarma (NAT 1:1). Ta Vám umožní se ke svému počítači připojit vzdáleně, popřípadě využívat služby, ke kterým je veřejná IP adresa potřebná.

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Potřebuješ poradit s výběrem našich služeb nebo máš nějaké dotazy k našim zvýhodněným nabídkám?
Neváhej a zavolej nám, nebo si objednej nezávaznou konzultaci.

OBJEDNAT

+420 222 741 222