CHYTRÉ FUNKCE

Chcete skutečně ovládat svou televizi a přizpůsobit si čas k obrazu svému?
S našimi chytrými funkcemi je to hračka.

symetrická
rychlost

Pamatuji si vše za posledních 48 hodin, zastavím se nebo ti přehraji pořad od začátku. V Kině mám pro tebe jen ty nejlepší filmové...

bez smluvních
závazků

Jednoduché a intuitivní rozhraní pro výběr televizních stanic, které si navolíš v rámci svého základního tarivu, a které ...

snadný přechod
od konkurence

Rozšiř si počet televizních kanálů nad rámec TV kanálů dodaných či vybraných v rámci koupeného zakladního tarifu. Tohle ti žádná jiná neumožní.

instalace technikem
zdarma

Se mnou nepřijdeš o žádný oblíbený seriál, vše hledám za tebe. Vyber si epizodu, nebo celý seriál a řekni mi co s ním chceš dělat.

bezplatné
přerušení služby

Taky ti nabízím dokoupení TV kanálů ze skupiny HBO obsahující kompletní obsah z produkce HBO ve vysokém rozlišení, videotéku HBO On.

větší rychlost
pro studenty

Nahrávej si vybrané pořady v rozsahu 50 hodin na 3 měsíce nebo v rozsahu 100 hodin na 6 mĚsíců. Kolikrát si mě koupíš, tolikrát mě máš.

věrnostní
program

Umožním ti kouknout se na vybrané pořady a stanice v originálním znění, zjednodušte si výběr v jakém jazyce se chceš dívat.

free wifi
hotspot

Se mnou nepřijdeš o žádný oblíbený seriál, vše hlídám za tebe. Vyber si epizodu, nebo celý seriál a řekni mi co s ním chceš dělat.

součástí tarifu
tv.pe3ny.net

Moje mobilní aplikace je k seťáku jednoduše dostupná a nic tě nebude stát. Jenom stáhneš aplikaci a už áš telku vždycky sebou na AppStore...

opti 800 kč
dostupnost

Jen mi ukaž datovou zśuvku, zapoj pár kabelů a stáhni aplikaci ... Všechny kabely, ovladač a baterky mám u sebe, nic dalšího nepotřebuješ!

veřejná
ip

Vyber si kanály, na které chceš koukat a řekni mi, jak se mám chovat ve vybraných situacích... Namusíš se bát, zeptám se jenom na pár věcí.

internet pro
seniory

Ovládám se intuitivně a přizpůsobím se tvým koníčkům a zájmům. A pokud se ti mé chování nebude líbit, tak mi řekneš a já se změním.