INTERNET NA PRVNÍ 3 MĚSÍCE ZDARMA

JAK ZDARMA A BEZ ZÁVAZKŮ NÁŠ NET VYZKOUŠET?

 

Internet na 3 měsíce zdarma poskytujeme na prvotní instalace přípojek v bytových domech na převážně optické síti i pro bezproblémové vypořádání Vaší současné smlouvy u konkurenčního operátora.

 

Tuto nabídku je možné využít v rámci aktuální dostupnosti u domácích tarifů OPTI, LAN-X, LAN a OPTI-DSL.

PÁR FÉROVÝCH PRAVIDEL

 

Jedná se o prvotní instalaci internetové přípojky v bytové jednotce. Nevztahuje se na převody služeb, vzdálené aktivace po přerušení či ukončení služby ani na aktivace stávajících nevyužívaných přípojek.
Neplatí pro partnerské sítě CETIN a PREnetcom.


Zájemce o internet požádá o nabídku nejpozději při sjednaném termínu instalace. Bezplatné období je nastaveno na zvolený tarif formou slevy v plné výši jeho ceny na první 3 měsíce a lze jej využít jen jednorázově a bez přerušení. Slevu není možné poskytnout zpětně nebo s odkladnou účinností. Na další objednané služby nebo dodávaná Wi-fi zařízení i jiný hardware se bezplatné období nevztahuje a jsou standardně účtovány dle platných tarifů a ceníků v nejbližším fakturačním termínu.

 

Tarifní sleva na dané období není smluvně vymahatelná ani není součástí či kombinací nabízených služeb a Všeobecné obchodní podmínky nejsou jejím poskytnutím nijak dotčeny.