CENÍK ZAŘÍZENÍ A SERVISNÍCH PRACÍ


Název položky Jednotka Cena
s DPH
Popis služby / zařízení
Práce technika. 1/4 hod. 100 Kč Servisní práce na vyžádaní zákazníkem (odstranění závady způsobené uživatelem nebo na straně uživatele). Při práci mimo kancelář minimum 2 jednotky.
Individuální technická řešení. 1/4 hod. 200 Kč Individuální servisní práce na vyžádaní zákazníkem (návrhy, realizace a správa vnitřní sítě). Při práci mimo kancelář minimum 2 jednotky.
Doprava Praha 5,6. 1 výjezd 150 Kč Výjezd technika na servis u zákazníka.
Doprava ostatní. 1 výjezd 300 Kč Výjezd technika na servis u zákazníka.
Aktivace služby. 1 úkon 100 Kč Poplatek za aktivaci při pozastavení služby z důvodu neuhrazených pohledávek.
Převodník GPON
Huawei HG8310M.
1 ks 490 Kč Zařízení pro převod optického signálu na metalický. Převodník je dodáván v rámci instalace v domech, kde je vnitřní optická síť GPON (optické vlákno až do bytu).
TP-LINK Archer G5
(nebo dostupná alternativa)
1 ks 990 Kč Gigabit router pro rychlé tarify a velké byty. Výkonný, dvě pásma 2,4 a 5 Ghz, 4 antény. Pro připojení v domech, kde je vnitřní metalická síť (kabeláž UTP) či individuální bezdrátová připojení.
Huawei EG8145V5. 1 ks 1500 Kč Gigabit router pro rychlé tarify a velké byty. Výkonný, dvě pásma 2,4 a 5 Ghz, 2 antény. Pro připojení v domech, kde je vnitřní optická síť GPON (optické vlákno až do bytu).
TP-LINK Deco E4. 2 ks 2000 Kč Výkonný Wi-Fi Mesh systém vhodný pro pokrytí velkých bytů, kanceláří či rodinných domů.
TP-LINK Deco E4. 3 ks 3000 Kč Výkonný Wi-Fi Mesh systém vhodný pro pokrytí velkých bytů, kanceláří či rodinných domů.
TP-LINK Deco M4. 2 ks 3000 Kč Výkonný Wi-Fi Mesh systém vhodný pro pokrytí velkých bytů, kanceláří či rodinných domů.
Router Mikrotik (různé typy). na vyžádání Výkonné zařízení s rozšířenými možnostmi nastavení funkcí. Řešení a cena systému se odvíjejí od požadavků na funkci, zpravidla instalujeme u firemních zákazníků.
Settopbox ARRIS VIP1113. 1 ks 2400 Kč Settopbox pro zpracování signálu internetové televize (IPTV), používá se pro služby KUKI TV a Sledovanitv.cz.
Sledovanitv.cz Box. 1 ks 2400 Kč Settopbox pro zpracování signálu internetové televize (IPTV), používá se pro službu Sledovanitv.cz.
Siemens telefon A540IP. 1 ks 1815 Kč Telefonní přístroj pro VoIP telefonní služby, bezdrátový, přenosný s nabíjecí základnou.
Siemens sluchátko K540IP. 1 ks 1088 Kč Přídavné či náhradní sluchátko k telefonu Siemens.
Portace-převedení čísla. 1 číslo 1330 Kč Poplatek telekomunikačnímu úřadu za přenos pevného telefonního čísla mezi operátory.
Portace-převedení souvislé serie čísel. 1 serie 2660 Kč Poplatek telekomunikačnímu úřadu za přenos ISDN nebo souvislé serie telefonních čísel.
Zdroj do 12W. 1 ks 190 Kč Náhradní zdroj pro routery a Settopboxy, apod.
Zdroj nad 12W. 1 ks 300 Kč Náhradní zdroj pro routery a Settopboxy, apod.
Zdroj POE. 1 ks 90 Kč Využití pro napájení přípojky po ethernetu s vlastní anténou.
UTP Kabel. 1m 10 Kč Kabeláž UTPcat5 při instalaci vnitřní sítě nad rámec instalace přípojky.
Konektor RJ45. 1 ks 20 Kč Konektor pro kabeláž UTP při instalaci sítě nad rámec instalace přípojky.
Zásuvka RJ45 1 ks 150 Kč Zásuvka pro kabeláž UTP při instalaci sítě nad rámec instalace přípojky.
Patch UTP 0,5-2m 60 Kč Standardizované propojovací UTP kabely.
Patch UTP 3-5m 120 Kč Standardizované propojovací UTP kabely.
Vážení klienti, omlouváme se za krátké výpadky internetu v posledních dnech. Na odstranění problému pracujeme s maximálním úsilím. V případě výpadku prosím neresetujte Váš Wi-Fi router do továrního nastavení. Případné další výpadky by neměly překročit 10 minut a internetové připojení se následně automaticky obnoví. Děkujeme za pochopení.---------------------------------Dear Customers, we apologize for short internet outages which have occured in the past days. We do work intensively to solve the chief technical problem. Should any outage appear on your connection, please do not reset your Wi-Fi router. Possible further outages should not exceed 10 minutes and your internet connection will then be restored automatically. Thank you for your understanding.