ZAMĚSTNÁNÍ

u pe3ny net

MOMENTÁLNĚ V NAŠÍ SPOLEČNOSTI
MÁME TYTO VOLNÉ POZICE

máte zájem u nás pracovat ? pište na job@pe3ny.net

SPRÁVCE SÍTĚ

Do našeho kolektivu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici správce sítě. Požadujeme dokonalou znalost síťových protokolů ( TCP/IP, OSPF, BGP), routování, administraci v Linuxu. Nabízíme práci na HPP nebo ŽL s nadstandardním ohodnocením, a dalšími firemní benefity.

Help Desk - Back office

Hledáme posilu našeho teamu, jedná se o pomoc s administrativou při správě zákazníků, zpracování poptávek, domluvení termínu instalace. Jedná se o práci na plný úvazek (po domluvě i ½)

Připojovací Technik

Hlavní náplň -Připravit si potřebný HW. Dorazit autem ke klientovi na domluvený čas Natáhnout pár metrů UTP nebo optického kabelu od přípojného bodu nebo zařízení do bytu zájemce. Nastavit klientský router nebo modem. V některých případech instalace bezdrátového pojítka. Podepsat s klientem smlouvu nebo předávací protokol. Na závěr zapsat potřebné do evidencí IS poskytovatele. Co je k této práci nutně třeba?: Chuť a zájem. Zručnost, pečlivost, spolehlivost. Odbornější věci není problém pochytit v praxi. Schopnost se rozumně domluvit s klientem na podrobnostech a trpělivost, je-li třeba něco vysvětlit. Obecně pozitivní myšlení - jde o týmovou práci a také vůči klientům. Řidičský průkaz. Trochu dobrodružnější a dynamická povaha.