Kuki tv větší

60 tv programů celkem

NASTAV SI KANÁL

a staň se programovým ředitelem

Vyber si svých 30 oblíbených kanálů, které můžete každý měsíc zdarma měnit
chytej to, co tě zajímá a pusť si nejovější filmové trháky!

CELKEM 60 PROGRAMŮ

30 pevně daných a 30 volitelných programů - flexibilní výběr z nabídky 92 TV programů, které si můžeš přes webové rozhraní uživatele zdarma měnit každý měsíc dle tvojí momentální nálady.

APLIKACE kUKI TV

V rámci jedné licence si KUKI TV díky aplikaci užiješ až na čtyřech chytrých zařízeních současně. Přibal si svoji KUKI sebou na dovolenou, tuhle parádní telku si můžeš pustit kdekoli na světě.

NA ČEM SI KUKI PUSTÍŠ ?

Na zapůjčeném set-top-boxu za 50 Kč měsíčně, nebo si ho můžeš koupit za 1690 Kč. Bez dalších výdajů pro tebe máme alternativy Android TV, Samsung TV (se systémem TIZEN) či herní konzoli NVIDIA SHIELD.

ZÁKLADNÍ PROGRAMY

30 českých, slovenských a prémiových kanálů

VOLITELNÉ PROGRAMY

z 92 českých, slovenských a prémiových kanálů

cestuji v čase
a miluji filmy

Pamatuji si vše za posledních 168 hodin, zastavím se nebo ti přehraji pořad od začátku. V kině mám pro tebe jen ty nejlepší filmové trháky!

nastav si
program

Jednoduché a intuitivní webové rozhraní pro výběr televizních programů, které si navolíš podle svého tarifu a které si můžeš každý měsíc podle nálady měnit.

programy
navíc

Rozšiř si počet televizních programů nad rámec základního tarifu. Tohle ti žádná jiná telka neumožní.

nahrávám
seriály

Se mnou nepřijdeš o žádný oblíbený seriál, vše hlídám za tebe. Vyber si epizodu nebo celý seriál a řekni mi, co s ním chceš udělat.

hbo balíček
navíc

Rozšiř si nabídku KUKI TV o prémiové kanály HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD a HBO GO. To vše samozřejmě 24 hodin denně, bez reklam a jedině v HD kvalitě.

nahrávám
50/100

Nahrávej si vybrané pořady v rozsahu 50 nebo 100 hodin na 3 měsíce. Potřebuješ nahrávat více? Kolikrát si nahrávání koupíš, tolik hodin budeš dohromady mít.

umím spoustu
jazyků

Dívej se na vybrané pořady a programy v originálním znění. Buď jako já, kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem nebo televizí.

zažij kino
přímo v obýváku

Své oblíbené filmové hrdiny si vychutnáš v nejvyšší kvalitě obrazu i zvuku, a to právě s Kuki kino. Půjčuj si filmy až na 48 hodin, výběr je široký a některé si pustíš i zdarma.

můžeme být
pořád spolu

Mobilní aplikace je jednoduše dostupná a nic tě nebude stát. Jenom stáhneš aplikaci a už máš telku vždycky sebou. Na známých místech dostupné aplikace pro Android a iOS

rozumím si
i se staršími

Všechny televize jsou Kuki - pozitivní. S Kuki set-top boxem si rozumí i starší televize.Stačí použít klasický televizní kabel a je to. Zapojit Kuki zvládne úplně každý.

nastav si mě
a nezměním se

Přeskládat si TV kanály v Kuki zvládne jednoduše každý. Všechny provedené změny se hned projeví na všech koncových zařízeních. Nemusíš tak složitě přemýšlet, kde máš svůj oblíbený TV kanál.

nebojím
se pokroku

S NVIDIA SHIELD TV budeš mít nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů, a to díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou.