Internetová televize

kuki tv

sleduj telku zcela jinak

„ ROZHODUJ SÁM A STAŇ SE PROGRAMOVÝM ŘEDITELEM “

Vyber si svých 15/30 oblíbených programů, chytej to, co tě zajímá, a pusť si nejnovější filmové trháky!

CHYTRÉ FUNKCE

Chceš skutečně ovládat svou televizi a přizpůsobit si čas k obrazu svému?
S našimi chytrými funkcemi je to hračka.

cestuji v čase
a miluji filmy

Pamatuji si vše za posledních 168 hodin, zastavím se nebo ti přehraji pořad od začátku. V kině mám pro tebe jen ty nejlepší filmové trháky!

nastav si
program

Jednoduché a intuitivní webové rozhraní pro výběr televizních programů, které si navolíš podle svého tarifu a které si můžeš každý měsíc podle nálady měnit.

programy
navíc

Rozšiř si počet televizních programů nad rámec základního tarifu. Tohle ti žádná jiná telka neumožní.

nahrávám
seriály

Se mnou nepřijdeš o žádný oblíbený seriál, vše hlídám za tebe. Vyber si epizodu nebo celý seriál a řekni mi, co s ním chceš udělat.

hbo balíček
navíc

Rozšiř si nabídku KUKI TV o prémiové kanály HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD a HBO GO. To vše samozřejmě 24 hodin denně, bez reklam a jedině v HD kvalitě.

nahrávám
50/100

Nahrávej si vybrané pořady v rozsahu 50 nebo 100 hodin na 3 měsíce. Potřebuješ nahrávat více? Kolikrát si nahrávání koupíš, tolik hodin budeš dohromady mít.

umím spoustu
jazyků

Dívej se na vybrané pořady a programy v originálním znění. Buď jako já, kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem nebo televizí.

zažij kino
přímo v obýváku

Své oblíbené filmové hrdiny si vychutnáš v nejvyšší kvalitě obrazu i zvuku, a to právě s Kuki kino. Půjčuj si filmy až na 48 hodin, výběr je široký a některé si pustíš i zdarma.

můžeme být
pořád spolu

Mobilní aplikace je jednoduše dostupná a nic tě nebude stát. Jenom stáhneš aplikaci a už máš telku vždycky sebou. Na známých místech dostupné aplikace pro Android a iOS

rozumím si
i se staršími

Všechny televize jsou Kuki - pozitivní. S Kuki set-top boxem si rozumí i starší televize.Stačí použít klasický televizní kabel a je to. Zapojit Kuki zvládne úplně každý.

nastav si mě
a nezměním se

Přeskládat si TV kanály v Kuki zvládne jednoduše každý. Všechny provedené změny se hned projeví na všech koncových zařízeních. Nemusíš tak složitě přemýšlet, kde máš svůj oblíbený TV kanál.

nebojím
se pokroku

S NVIDIA SHIELD TV budeš mít nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů, a to díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou.

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Potřebuješ poradit s výběrem našich služeb nebo máš nějaké dotazy k našim zvýhodněným nabídkám?
Neváhej a zavolej nám, nebo si objednej nezávaznou konzultaci.

OBJEDNAT

+420 222 741 222