INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ ZDARMA

 

JAK ZDARMA A BEZ ZÁVAZKŮ NÁŠ NET VYZKOUŠET?

Internet na 6 měsíců zdarma poskytujeme na prvotní instalace přípojek v bytových domech převážně na optické siti i pro bezproblémové vypořádání Vaší současné smlouvy u konkurečního operátora.

Tuto nabídku je možné využít v rámci aktuální dostupnosti u domácích tarifů OPTI-GPON (případně OPTI-LAN-G),
OPTI-LAN, OPTI-DSL, LAN. Tarify s rychlostmi 500/500 Mb/s a 1/1 Gb/s lze pro akci internet na 6 měsíců zdarma
z technických důvodů poskytnout pouze v případech, kde je v domě zavedena optická síť
typu GPON (optické vlákno až do bytu).

JAK ZÍSKÁM KUPON ,,INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ ZDARMA“?

1. Kupon dostanu uvnitř uvítacího balíčku do své schránky v domě a na adrese, kde byly právě nově zprovozněny
naše služby.

2. Kupon dostanu osobně od Promo Teamu Pe3ny Net na vyjížďkách a probíhajících akcích naší mobilní kanceláře Net Bus 42. Případně bude součástí jiných reklamních materiálů či v tištěné inzerci. Jízdní řád našeho Net Busu 42
naleznete na této mapě.

3. Vyrazím do sídla Pe3ny Net a vyzvednu si kupon na recepci na adrese Evropská 846/176a, Praha 6 od pondělí do pátku vždy od 8 do 21 hodin.

PÁR FÉROVÝCH PRAVIDEL

Jedná se o prvotní instalaci internetové přípojky v bytové jednotce. Nevztahuje se na převody služeb, vzdálené aktivace po přerušení či ukončení služby ani na aktivace stávajících nevyužívaných přípojek.
Neplatí pro partnerské sítě CETIN a PREnetcom.

V rámci dostupých technologií platí pro domácí tarify označené OPTI-GPON (případně OPTI-LAN-G), OPTI-LAN,
OPTI-DSL, LAN. Tarify s rychlostmi 500/500 Mb/s a 1/1 Gb/s lze pro akci internet na 6 měsíců zdarma z technických důvodů poskytnout pouze v případech, kde je v domě zavedena optická síť typu GPON (optické vlákno až do bytu).

Zájemce o internet při instalaci předloží našemu technikovi platný kupon. Bezplatné období 6 měsíců je bezprostředně nastaveno formou slevy v plné výši na zvolený tarif a lze ho využít jen jednorázově a bez přerušení. Pokud nedojde k předložení platného kuponu nejpozději při sjednaném termínu instalace, není možné tuto slevu poskytnout zpětně nebo s odkladnou účinností. Na další objednané služby nebo dodávaná wi-fi zařízení i jiný hardware se bezplatné období nevztahuje a jsou standardně účtovány dle platných tarifů a ceníků v nejbližším fakturačním termínu.

Tarifní sleva na dané období není smluvně vymahatelná ani není součástí či kombinací nabízených služeb a Všeobecné obchodní podmínky nejsou jejím poskytnutím nijak dotčeny.

Pokud na kuponu není uvedeno datum vystavení, jeho platnost je omezena na aktuální kalendářní rok.