INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ ZDARMA

JAK ZDARMA A BEZ ZÁVAZKŮ NÁŠ NET VYZKOUŠET?

Internet na 6 měsíců zdarma poskytujeme na prvotní instalace přípojek v bytových domech převážně na optické siti i pro bezproblémové vypořádání Vaší současné smlouvy u konkurečního operátora.

Tuto nabídku je možné využít v rámci aktuální dostupnosti u domácích tarifů OPTI-GPON (případně OPTI-LAN-G),
OPTI-LAN, OPTI-DSL, LAN. Tarify s rychlostmi 500/500 Mb/s a 1/1 Gb/s lze pro akci internet na 6 měsíců zdarma
z technických důvodů poskytnout pouze v případech, kde je v domě zavedena optická síť
typu GPON (optické vlákno až do bytu).

JAK ZÍSKÁM KUPON ,,INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ ZDARMA“?

1. Kupon dostanu uvnitř uvítacího balíčku do své schránky v domě a na adrese, kde byly právě nově zprovozněny
naše služby.

2. Kupon dostanu osobně od Promo Teamu Pe3ny Net na vyjížďkách a probíhajících akcích naší mobilní kanceláře Net Bus 42. Případně bude součástí jiných reklamních materiálů či v tištěné inzerci. Jízdní řád našeho Net Busu 42
naleznete na této mapě.

3. Vyrazím do sídla Pe3ny Net a vyzvednu si kupon na recepci na adrese Evropská 846/176a, Praha 6 od pondělí do pátku vždy od 8 do 21 hodin.

PÁR FÉROVÝCH PRAVIDEL

Jedná se o prvotní instalaci internetové přípojky v bytové jednotce. Nevztahuje se na převody služeb, vzdálené aktivace po přerušení či ukončení služby ani na aktivace stávajících nevyužívaných přípojek.

V rámci dostupých technologií platí pro domácí tarify označené OPTI-GPON (případně OPTI-LAN-G), OPTI-LAN,
OPTI-DSL, LAN. Tarify s rychlostmi 500/500 Mb/s a 1/1 Gb/s lze pro akci internet na 6 měsíců zdarma z technických důvodů poskytnout pouze v případech, kde je v domě zavedena optická síť typu GPON (optické vlákno až do bytu).

Zájemce o internet při instalaci předloží našemu technikovi platný kupon. Bezplatné období 6 měsíců je bezprostředně nastaveno formou slevy v plné výši na zvolený tarif a lze ho využít jen jednorázově a bez přerušení. Pokud nedojde k předložení platného kuponu nejpozději při sjednaném termínu instalace, není možné tuto slevu poskytnout zpětně nebo s odkladnou účinností. Na další objednané služby nebo dodávaná wi-fi zařízení i jiný hardware se bezplatné období nevztahuje a jsou standardně účtovány dle platných tarifů a ceníků v nejbližším fakturačním termínu.

Tarifní sleva na dané období není smluvně vymahatelná ani není součástí či kombinací nabízených služeb a Všeobecné obchodní podmínky nejsou jejím poskytnutím nijak dotčeny.

Pokud na kuponu není uvedeno datum vystavení, jeho platnost je omezena na aktuální kalendářní rok.

Vážení klienti, omlouváme se za krátké výpadky internetu v posledních dnech. Na odstranění problému pracujeme s maximálním úsilím. V případě výpadku prosím neresetujte Váš Wi-Fi router do továrního nastavení. Případné další výpadky by neměly překročit 10 minut a internetové připojení se následně automaticky obnoví. Děkujeme za pochopení.---------------------------------Dear Customers, we apologize for short internet outages which have occured in the past days. We do work intensively to solve the chief technical problem. Should any outage appear on your connection, please do not reset your Wi-Fi router. Possible further outages should not exceed 10 minutes and your internet connection will then be restored automatically. Thank you for your understanding.