English (UK)
logo-pe3ny


DOMÁCNOSTI 

Na rozdíl od velkých nadnárodních společností se lišíme především v přístupu ke klientům. Uvědomujeme si, jak jsou data v dnešní době důležitá, že nejde jen o brouzdání na internetu, a že rychlé a bezproblémové připojení za férovou cenu potřebuje dnes k životu každý. My našim službám věříme, díky tomu Vám je nabízíme beze smluv a závazků. Samozřejmostí je i bezplatná instalace a servis, který realizují naši profesionální a šikovní technici. To ale zdaleka není vše, dalším bonusem na který se u nás můžete těšit, je například připojení Wi-Fi zdarma v okolí Vašich domovů.

Našich klientů si vážíme a pečujeme o ně

U nás se nemusíte vázat smlouvou na dobu určitou jako u jiných společností. Veškeré naše služby jsou beze smluv a závazků, takže u nás zůstanete jen tak dlouho, jak Vy sami budete chtít a jak dlouho Vám naše služby budou vyhovovat.
Pokud Vás trápí závazek, který máte u jiné společnosti a nechcete platit dva účty za telekomunikační služby najednou, a přesto byste o naše služby měli zájem, máme tu pro Vás něco opravdu velmi férového a exkluzivního. Poskytneme Vám naše internetové připojení do doby, než Vám vyprší Vaše smlouva zcela zdarma!
Všem našim klientům rovněž zajišťujeme individuální nastavení služeb. Maximálně se přizpůsobíme Vašim požadavkům a přáním a najdeme pro Vás vždy to nejlepší řešení. Navíc si s ničím nemusíte dělat starosti a o nic se starat, náš technik Vám bezplatně vše nainstaluje a rovněž v případě potřeby zajistí servis nebo technickou podporu. Jednoduše řečeno, můžete se na nás obrátit s čímkoli, jsme tu pro Vás!

Vždy se snažíme pro naše klienty udělat něco navíc

Naší snahou je, aby byl internet ku prospěchu komunitě. Z tohoto důvodu se zapojujeme do nejrůznějších aktivit, které posilují počítačovou gramotnost. Poskytujeme internet školám za symbolické ceny a aktivně podporujeme výuku informační a výpočetní techniky přípravou nejrůznějších seminářů a přednášek.
Snažíme se rovněž, abyste mohli být připojeni nejen doma, ale i venku. Realizujeme stále nová místa s Wi-Fi připojením v oblíbených lokacích (například parky), které si vybíráte prostřednictvím hlasování Vy sami! Na tyto veřejné Wi-Fi sítě se může připojit zdarma kdokoli, avšak naši klienti mají připojení časově neomezené.