English (UK)
logo-pe3nyBytové domy
 a developeři:

Dnes si už i doma můžete vychutnat technologie, které dříve byly k vidění pouze ve firmách. Naše společnost nabízí pro domácnosti internetové připojení toho nejvyššího kvalitativního standardu (optický kabel nebo Lan+). Rádi Vám poskytneme to nejlepší, co trh nabízí a navíc plno lákavých bonusů pro koncové uživatele. Naše služby pro bytové jednotky lze zkráceně charakterizovat takto:

Nulové náklady ze strany SVJ/BD – zřízení přípojky je zdarma a bez závazků

Víme, že naše služby si vždy najdou své zákazníky, a proto se nebojíme i do Vašeho domu investovat do vybudování moderní datové sítě plně na naše náklady. Zakládáme si na férových podmínkách pro zákazníky a ty začínají při připojování Vašeho domu.

Vysokorychlostní internet za mimořádně výhodné ceny

Jedná se o formu profesionálního vysokorychlostního připojení, které rozvádíme ve firmách i do bytových jednotek. Toto připojení se vyznačuje nízkou latencí a maximální rychlostí 300 MB/s. OPTI, Lan a Lan+ připojení poskytujeme z důvodu složitějšího zavedení do objektů, kde se nachází alespoň 3 klienti, kteří by o připojení měli zájem. Přivedení optického vlákna do domu je v dnešní době možné pouze v oblasti Petřin a sídliště Dědina a v roce 2014-2015 také sídliště Červený Vrch a Břevnov. LAN řešení je vhodné pro domy s počtem méně než 150 bytů, pro větší objekty máme připravenu nabídku LAN+.

Symetrické rychlosti uploadu i downloadu

Oproti připojení přes koaxiální kabel či ADSL/VDSL má naše řešení vždy symetrické rychlosti. Toto je velmi důležité především v dnešní době, kdy stále více odesíláme velká data, jako je nahrávání fotek či videa na webové služby typu youtube, facebook nebo například dropbox.

Inteligentní kabelová televize

Podle dostupné technologie připojení dostupné pro Váš dům máme připraveny dvě různé IPTV kabelové televize.

Připojení schůzovní místnosti v domě/člena výboru k internetu zdarma

Každý dům má svůj rozpočet. My Vám za Váš vstřícný přístup při připojování domu nabízíme jeho odlehčení formou jednoho připojení zcela zdarma podle Vašich požadavků.

Telefonovaní bez měsíčních paušálů

S námi neplatíte žádné měsíční paušály či jiné poplatky, a tak když nevoláte, tak neplatíte a je pouze na Vás, zda voláte každý den či jednou za rok.

Konkurenční prostředí, které pro vás snižuje ceny

My se konkurence nebojíme a naše ceny a servis mají většinou za následek dramatické snížení cen služeb ostatních operátorů v domě a navíc nás můžete použít k vyjednávání s konkurencí.

Co se týče připojení domů i koncových uživatelů k síti internet, připojení realizujeme pomocí moderního profesionálního rozvodu. Jedině tak totiž docílíme toho nejvyššího standardu telekomunikačních služeb. Připojení Vašeho domu a veškeré úkony s tím spjaté navíc provádíme zcela bez poplatků.

Zkrátka Vám můžeme nabídnout datové služby za lepších podmínek a na vyšším standardu a samozřejmě i plno věcí navíc. Není pro nás žádný problém například zajistit Vám domovní telefony či bezpečnostní kamerové systémy. Máte-li zájem o připojení Vašeho domu, obraťte se přímo na obchodní oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a věřte, že realizací internetového připojení naše služby a péče o naše klienty nekončí, ale naopak právě začíná!